Uložiť do nákupného zoznamu
Vytvorenie nového nákupného zoznamu

Blog

Ako zladiť topánky ku kabelke? Nemusia mať rovnakú farbu!
Keď počúvate módne tipy, môžete si všimnúť, že veľa pozornosti sa venuje doplnkom. Tie dokážu úplne zmeniť charakter stylingu. Aby sme vytvorili módny outfit, nemusíme každú sezónu vymieňať celý šatník. Stačí si vybrať štýlové doplnky, ktoré zodpovedajú tým najhorúcejším trendom. Topánky a kabelka otvárajú obrovské možnosti stylingu. Umožňujú nám experimentovať s farbami, vzormi a razením. Navyše nám nemusia zapadať do farebnej palety, pretože nesusedia priamo s tvárou, takže negatívne neovplyvňujú vnímanie krásy. Ako zladiť topánky ku kabelke? Toto je dilema, ktorej čelí mnoho žien. Užitočné tipy nájdete v našom článku. Už teraz však môžeme prezradiť, že tieto nemusia byť rovnakej farby.
Prečítajte si viac
Ako sušiť mokré topánky?
Na jeseň a v zime bežne nosíme čižmy, holinky a inú obuv odolnú voči vlhkosti a snehu. Často je to tak, že rána sú pekné a svieti slnko. Po pár hodinách, keď sme už boli v práci, škole či na prechádzke, sa však zrazu počasie pokazí a začne pršať alebo snežiť. Potom sa zvyčajne ukáže, že náš styling nie je vhodný do poveternostných podmienok, ktorým sú topánky obzvlášť vystavené.
Prečítajte si viac
Ako čistiť gumené a kožené šľapky?
Dámske gumené a kožené šľapky sú medzi ženami neúprosne obľúbené už roky. Ich dizajn a farby sa menia, no pohodlie, ktoré poskytujú, stále nabáda k ich noseniu v teplých dňoch. Ženy, ktoré uprednostňujú tieto topánky na leto, zdôrazňujú, že ich na nohách prakticky necítia. Otvorený dizajn poskytuje výbornú ventiláciu, ktorá zabraňuje poteniu nôh. Najlepšie je vybrať si letnú obuv najvyššej kvality. Bohužiaľ, niekedy sa zašpiní. Ako čistiť žabky a používať ich niekoľko sezón?
Prečítajte si viac
Pohodlná obuv na prácu v stoji – ako si vybrať? Sprievodca nákupom
Niekedy vaša profesia ovplyvňuje výber oblečenia a doplnkov, pretože musia spĺňať prísne stanovené kritériá. Pohodlnú obuv na prácu v stoji ocenia všetci ľudia, ktorí pracujú v obchode alebo sa vzhľadom na špecifickosť svojich povinností veľa pohybujú, napríklad po sklade alebo medzi oddeleniami spoločnosti. Vybrať správny model je často ťažké. Je potrebné vziať do úvahy niekoľko kľúčových aspektov. Tento článok vám ukáže najpohodlnejšie topánky na prácu v stoji, do ktorých sa oplatí investovať aj vtedy, keď sa do práce dostanete pešo.
Prečítajte si viac
Aké topánky nosiť s kabátom? Komplexný sprievodca štýlmi, strihmi a farbami
Dopĺňanie jesenného šatníka často vyvoláva množstvo dilem. Sme zvedaví, aké kabátové topánky budú najlepšie. Chceme si vybrať model, ktorý bude vyhovovať mnohým štýlom a zostane pohodlný a adekvátny nášmu životnému štýlu. Ktoré topánky sú najlepšie k dámskym kabátom? Bohužiaľ, na túto otázku neexistuje jediná odpoveď. Každý vrchný odev má iný charakter. Niektorým ženám sa módny eklektizmus páči, iné zostávajú verné jednému štýlu. Predstavujeme komplexného sprievodcu štýlmi, strihmi a farbami.
Prečítajte si viac
Ako leštiť topánky? Odpovedáme na najčastejšie otázky
Leštenie topánok sa zdá byť jednoduchou činnosťou, ktorá si nevyžaduje žiadne špeciálne znalosti. V skutočnosti nie je možné o každú obuv starať rovnako, pretože môže dôjsť k poškodeniu. O rozdieloch v údržbe často rozhoduje materiál, z ktorého sú čižmy, čižmy či tenisky vyrobené. O prírodnú kožu sa inak stará a o umelú kožu inak. Často si treba kúpiť aj rôzne prípravky na impregnáciu a čistenie jednotlivých párov topánok. Ak je tento proces vykonaný nesprávne, môže dôjsť k poškodeniu, ktoré nie je predmetom reklamácie, pretože bolo výsledkom nesprávnej údržby. Ako leštiť topánky? Tu je komplexný návod.
Prečítajte si viac
Aké topánky nosiť s pánskou koženou bundou? Tieto modely sa určite hodia
Jeseň je obdobím, kedy radi nosíme kožené bundy. Tie sú mimoriadne pôsobivé a pochádzajú z motorkárskej komunity. Ich príjem závisí od toho, ako ich naštylizujeme. Výrazný vplyv na výsledný efekt majú aditíva, ktorým často pripisujeme príliš malý význam. Aké topánky nosiť s pánskou koženou bundou? Predstavujeme modely, ktoré sa k motorkárskej bunde určite hodia.
Prečítajte si viac
Aké topánky a doplnky nosiť k béžovým šatám?
Béžové oblečenie je základom mnohých dámskych šatníkov. Sú považované za kvintesenciu elegancie a dobrého štýlu. Aj tepláková súprava v tejto noblesnej farbe pôsobí menej športovo. Poľské ženy si rady vyberajú béžové šaty, pretože dobre fungujú za rôznych okolností. Môžete si ich obliecť do práce, na svadbu alebo na stretnutie s priateľmi. Navyše, tieto obľúbené odtiene sa hodia k harmonickej kráse. Nadchádzajúcej jari nevyjdú z módy, návrhári navrhujú žiarivé odevy na optické vyplnenie mimických vrások. Béžové šaty – aké topánky sa k nim najlepšie hodia? Čo môžete nosiť s nahými vysokými podpätkami?
Prečítajte si viac
Ako nosiť členkové topánky k šatám?
Členkové čižmy sú jedným z najčastejšie vyberaných štýlov dámskej obuvi. Najobľúbenejšie sú na jeseň, v zime a skoro na jar. Vyzerajú skvele so zastrčenými nohavicami a úzkymi džínsami. Budú vyzerať rovnako dobre s trochu ženskejšími a romantickejšími štýlmi? Prezradíme vám, aké členkové čižmy nosiť k šatám!
Prečítajte si viac
pixel