Uložiť do nákupného zoznamu
Vytvorenie nového nákupného zoznamu

Kabelky

počet produktov: 16
Značka
Typ tašky
Materiał
Farba
Vrecká
Komory

Kabelky

počet produktov:16

Módne kabelky na každú príležitosť

Kabelka je neoddeliteľnou súčasťou mnohých dámskych elegantných aj bežných outfitov. Väčšina dám vlastní niekoľko až desať kabeliek na rôzne príležitosti. Inú kabelku nosia do práce alebo na obchodné stretnutie, inú na svadbu alebo elegantný večierok a ďalšiu na nákupy alebo prechádzku s dieťaťom. Okrem pohodlia je dôležitý aj dizajn! Niektoré ženy dávajú prednosť moderným dizajnom, zatiaľ čo iné uprednostňujú jednofarebné kabelky, napr. klasické čierne, ktoré vždy pôsobia elegantne, alebo univerzálne hnedé, ktoré sa hodia k oblečeniu, topánkam a doplnkom v najobľúbenejších farbách prítomných v ženských šatníkoch.

Prečo sa oplatí objednať si dámsku kabelku z internetového obchodu Filippo?

Ponúkame elegantné a praktické dámske kabelky v najmodernejších strihoch a farbách. V ponuke máme dámske kabelky takých značiek, ako sú DIANA&CO, David Jones, Ines Delaure, Potri, SACCO alebo Toscanio. V našom internetovom obchode si objednáte aj dámske kabelky značky Filippo, ktorá sa už dlhé roky teší veľkej obľube zákazníčok vďaka kvalitnému spracovaniu a atraktívnym cenám. Vyberte si naše dámske kabelky a tešte sa z módneho a praktického prvku vášho šatníka!

Dámske kabelky - na čo sa zamerať pri ich výbere?

Štýl nosenia

Dajú sa nosiť rôznymi spôsobmi, ale najobľúbenejšie sú kabelky cez rameno, ktoré umožňujú zachovať estetické vlastnosti kabelky v kombinácii s praktickosťou. Na elegantnejšie stretnutia sa oplatí zvoliť kabelky, ktoré sú zvyčajne oveľa menšie ako ich náprotivky cez rameno a sú dokonalým doplnkom vášho štýlu.

Typ materiálu

Dámske kabelky vyrobené z kože sú najobľúbenejšie. Je to materiál, ktorý vyniká vysokou odolnosťou voči poškodeniu a deformácii. Alternatívou výrobkov z prírodných materiálov sú dámske kabelky ušité z ekologickej kože, ktorá dokonale imituje prírodnú kožu. Všetky dámske tašky majú elegantné podšívky vyrobené z najlepších látok.

Typ zapínania

Dámske kabelky, ktoré nájdete v našom online obchode, sa líšia aj typom zapínania. Ak chcete mať rýchly prístup do vnútra kabelky, vyberte si model so zapínaním na magnet alebo karabínku. Ak často cestujete verejnou dopravou alebo sa často nachádzate na preplnených miestach a chcete mať istotu, že doplnky uložené vo vnútri sú v bezpečí, vyberte si kabelku so zapínaním na zips.

Počet priehradiek a vreciek

Počet priehradiek a vreciek vám umožní prispôsobiť si kabelku svojim individuálnym potrebám. V obchode Filippo nájdete dámske jedno-, dvoj- a trojkomorové kabelky vybavené praktickými vreckami. Jedna veľká priehradka vám umožní pohodlne uložiť elektronické zariadenia alebo dokumenty. Na druhej strane dve alebo tri komory s niekoľkými vreckami budú ideálne na uloženie každodenných potrieb pri prechádzkach s dieťaťom alebo na cestách.

Rozmery

Znalosť výšky a šírky tašky vám pomôže určiť, či bude vhodná pre konkrétnu situáciu. Znalosť rozmerov tašky bude obzvlášť dôležitá, ak v nej plánujete nosiť notebook alebo dokumenty formátu A4. V našej ponuke nájdete baliteľné modely aj malé dámske kabelky ideálne na každodenné aktivity.

Farba

Dámske kabelky ponúkame v mnohých farbách. Klasická čierna, univerzálna biela, módna ružová, elegantná tmavomodrá, tajomná fialová, jemná béžová alebo snáď štýlová červená? Dokonale chápeme, že koľko žien, toľko nápadov na doplnky. Preto sa v našej ponuke okrem farieb, ktoré nikdy nevyjdú z módy, pravidelne objavujú aj novinky inšpirované svetovými módnymi prehliadkami. Vďaka tomu si každá žena nájde výrobok, ktorý najlepšie vyhovuje jej aktuálnym potrebám. Najobľúbenejšie typy dámskych kabeliek v obchode Filippo

Kabelky

Ak si ceníte pohodlie, oplatí sa vybrať si kabelky, ktoré okrem veľkej kapacity skvele dopĺňajú voľnejší, mestský štýl.

Tašky Letterman

Listové tašky sú priestranné dámske tašky s dlhým popruhom na pohodlné nosenie. Prvé poštárske tašky boli súčasťou pánskych šatníkov. Dnes je ťažké predstaviť si dámsku módu bez tohto štýlu. Sú ideálne na každodenný ležérny styling.

Shopper tašky

Shoppertašky sú inšpirované vzhľadom jednorazových nákupných tašiek. Väčšinou nemajú dlhý popruh, ale krátke držadlo, ktoré umožňuje nosiť ich v ruke alebo na ramene. Sú skvelou voľbou do kancelárie a na nákupy. Do nákupnej tašky sa ľahko zmestia dokumenty formátu A4 alebo príručné drobné predmety.

Aké ďalšie dámske tašky sa oplatí pozrieť?

Jedným z najmodernejších dizajnov sú kufrové tašky. Ide o pomerne veľké mestské tašky, ktoré sa dokonale hodia k ležérnemu aj elegantnejšiemu štýlu.

Aktovky

Sú to malé dámske kabelky s podlhovastým tvarom, ktoré sa nosia na páse. Uľahčujú každodenné činnosti. Zmestia sa do nich najdôležitejšie veci, ktoré by ste mali mať vždy pri sebe, napríklad peňaženka, telefón, doklady alebo osobné údaje. Sú ideálnou voľbou pre ženy, ktoré vedú aktívny životný štýl. Dámske ľadvinky sa hodia k mestskému a ležérnemu štýlu. Pozrite si celú kolekciu dámskych kabeliek v obchode Filippo.

Ak máte záujem o nákup vo veľkom, potom sú pre vás k dispozícii naše veľkoobchodné kabelky!

pixel