Uložiť do nákupného zoznamu
Vytvorenie nového nákupného zoznamu

Dámske žabky

počet produktov: 2
Farba

Dámske žabky

počet produktov:2

Dámske žabky - ideálna obuv na teplé dni

Dámske žabky sú dokonalou obuvou na leto, ktorá krásne zvýrazní tvar ženského chodidla. Sú ideálne ako súčasť krásneho letného šatníka. Vďaka ich vysoko priedušnej konštrukcii ich môžete nosiť na pláži bez obáv, že sa váš pobyt pri vode zmení na rituál vysypávania piesku z topánok. Bývajú tiež ľahšie ako iné modely žabiek. To však neznamená, že žabky sa oplatí kupovať len na dovolenku. Skvele sa dajú nosiť aj za iných okolností. Dôvodom na ich nosenie je v podstate len to, že teplota je dostatočne vysoká. Keď je vonku veľmi teplo, nikoho neprekvapí voľba jemných žabiek, a to ani k elegantným outfitom určeným na špeciálne príležitosti. Víkend mimo mesta, výlet do reštaurácie alebo dokonca cesta do práce (za predpokladu, že kancelária nemá prísny dress code) sú ideálnymi príležitosťami na predvedenie krásnych šľapiek a bezchybnej pedikúry.

Módne dámske žabky - ktoré si môžete kúpiť v obchode Filippo?

V obchode Filippo nájdete širokú ponuku letných žabiek za atraktívne ceny. Všetky nami predávané výrobky, dokonca aj tie zľavnené, sú plnohodnotné a vyznačujú sa vysokou kvalitou spracovania a odolnými materiálmi. Žabky ponúkame v rôznych farbách, niekedy zdobené vzormi alebo korálkami na zvýšenie estetického efektu. Čierna farba je univerzálna a hodí sa k väčšine oblečenia, ale môžete si vybrať aj svetlejšie, letné farby, ktoré sa budú hodiť k letnému počasiu a typickému letnému, vzdušnému oblečeniu. Farebná rozmanitosť nie je všetko. Štýly žabiek, hoci sú v zásade podobné, sa tiež líšia. Remienky podopierajúce chodidlo môžu byť veľmi tenké alebo hrubšie, vždy sa však zbiehajú medzi palcom a ostatnými štyrmi prstami. To isté platí pre podrážku, ktorá je zvyčajne veľmi ľahká, ale existujú aj masívnejšie modely žabiek, ktoré sú lepšie izolované od zeme. To ovplyvňuje vzhľad obuvi aj pohodlie nositeľa. Žabky majú zvyčajne zaoblený nos. Výber konkrétneho modelu je veľmi individuálny a závisí výlučne od vkusu kupujúceho.

Prečo mať žabky vo svojom šatníku?

Počas roka sú dni, keď je naozaj horúco. Zakrytý zvršok pri veľmi vysokých teplotách nefunguje dobre: žabky majú obmedzené vetranie a môžu spôsobovať potenie, odieranie a nepohodlie. Nosenie zakrytej obuvi môže tiež negovať efekt opálenia. Ak chcete mať podobný odtieň pokožky po celej dĺžke nôh, žabky sú nevyhnutnosťou. Nie každý sa rád opaľuje, ale ak ste fanúšikom opaľovania, berte to do úvahy. Z vyššie uvedených dôvodov sú žabky najlepšou obuvou na nosenie v lete, pretože sú najviac priedušné a pozostávajú z minimálneho množstva materiálu. Pri správnom výbere sú na nohe takmer nepostrehnuteľné.

Návrhy na štýl - čo si obliecť k žabkám?

Keďže žabky majú veľmi pôvabný vzhľad, možno ich kombinovať s mnohými rôznymi typmi oblečenia. Najlepšie sa hodia k farebným, vzdušným šatám. Každá žena miluje šaty, ale práve v lete je ich nosenie najpríjemnejšie. Často sú to naozaj očarujúce outfity, takže žabky ich dokonale dopĺňajú ako ľahký a pôvabný doplnok. Žabky vyzerajú dobre aj s plážovým oblečením - plavkami, krátkymi šortkami a všetkými druhmi obliečok. Dajú sa nosiť aj k džínsom alebo teplákom. V závislosti od toho, či je konkrétny model elegantný alebo športový, sa bude lepšie hodiť na vytvorenie rôznych typov súprav. Okrem toho stojí za zmienku, že zaujímavou možnosťou sú aj členkové náramky, ktoré v kombinácii s takýmito žabkami vyzerajú krásne.

Dámske žabky - čo by som mal zvážiť pri kúpe?

Pri rozhodovaní o konkrétnom modeli žabiek je potrebné venovať pozornosť niekoľkým dôležitým detailom, aby ste si boli istí, že si zaobstaráte dokonalý pár. Najdôležitejšia je určite veľkosť, pretože v zle padnúcom páre sa ďaleko nedostanete. Samozrejme, dôležitý je aj materiál konštrukcie. Existujú modely z prírodnej kože, ktoré sa hodia k mestskému oblečeniu, ale na dovolenku sú lepšie plastové žabky, pretože sa dajú namočiť bez rizika poškodenia. Dizajn obuvi je jej strih a farba. Čierne žabky sú najuniverzálnejšie a hodia sa ku všetkému. Dá sa z nich vytvoriť neobmedzené množstvo zostáv. Tie farebné, zdobené výraznými vzormi, budú lepšie fungovať ako súčasť originálneho stylingu s charakterom. Výška platformy a prítomnosť prípadného podpätku na ozdobu obuvi ovplyvní pohodlie pri pohybe, preto majte na pamäti aj tento aspekt.

Lacné žabky - ako ich kúpiť?

V našom internetovom obchode kúpite plnohodnotnú obuv za rozumné ceny. Vďaka tomu, že dostupné produkty boli zoskupené do ľahko vyhľadateľných kategórií, presne nafotené a popísané, sa rýchlo rozhodnete, ktorý pár obuvi bude pre vás najlepší, bez rizika, že urobíte chybu. A intuitívny panel vás prevedie každým krokom nákupného procesu. Objednávku môžete rýchlo zaplatiť online a nechať si ju doručiť priamo domov. A po vybalení môžete hneď vyraziť do mesta v nových topánkach.

pixel