Uložiť do nákupného zoznamu
Vytvorenie nového nákupného zoznamu

Kabelky

počet produktov: 23
Farba
Typ tašky
Materiał
Značka
Komory
Vrecká

Kabelky

počet produktov:23

Hoci slovo galantéria môže znieť trochu tajomne, treba si uvedomiť, že galantérne výrobky nosíme v každom štýle: elegantnom aj ležérnom. Dámske doplnky sú najmä: tašky, batohy a peňaženky. V obchode Filippo nájdete výrobky z kvalitných materiálov (najmä z prírodnej a ekologickej kože) na každú príležitosť.

Dámske kožené výrobky: kabelky

Kabelka je jedným z najobľúbenejších doplnkov dámskeho stylingu. Okrem dekoratívnej funkcie má aj praktickú funkciu. Ukladáme do nej doplnky, ktoré potrebujeme do práce, na cesty alebo na nákupy, ako sú doklady, kľúče alebo drobná elektronika. Výrobky dostupné na trhu sa líšia veľkosťou, typom materiálu použitého na šitie, spôsobom nosenia, typom zapínania, farbou, ako aj počtom priehradiek a vreciek. Nie je preto prekvapením, že väčšina žien má doma viac ako jednu kabelku. V obchode Filippo nájdete širokú ponuku kabeliek na každú príležitosť: do práce, na nákupy alebo na výlet na dovolenku.

Aké kabelky nájdete v obchode Filippo?

Veľké kabelky s dvoma držadlami, ktoré sa dajú nosiť v ruke alebo na ramene. Ideálne na rýchle nákupy!

Objemné tašky s dlhým nastaviteľným popruhom a polstrovaným dnom. Veľmi pohodlné a praktické.

Veľmi priestranné tašky s dvomi držadlami v tvare tašky. Ideálne na neformálny štýl.

Kabelky rôznych veľkostí určené na nosenie v ruke. Kabelky tohto typu sú vhodné najmä na pracovné a formálne príležitosti.

Tašky s pevným dnom v lichobežníkovom tvare pripomínajúce malé cestovné tašky. Veľmi elegantné a štýlové. Tento model si obľúbili najmä celebrity a influenceri.

Kabelky rôznych veľkostí určené na nosenie na ramene. Vytvorené pre milovníkov štýlu a pohodlia. Ideálne na každodenné aktivity.

Dámske doplnky: dámske batohy

Máte radi voľné ruky počas nakupovania, prechádzky so psom alebo spoznávania mesta? Vyberte si pohodlný a štýlový ruksak. V obchode Filippo nájdete výrobky, ktoré majú pohodlnú rukoväť aj nastaviteľné chrbtové popruhy. Vďaka tomu môžete batoh nosiť dvoma spôsobmi: v ruke, keď potrebujete len prejsť od auta do budovy kancelárie, alebo na chrbte, keď sa chystáte na dlhšiu prechádzku. Hoci sa batohy spájajú predovšetkým s ležérnym štýlom, na trhu možno nájsť čoraz viac výrobkov s univerzálnym vzhľadom. Elegantný kožený batoh bude vyzerať rovnako dobre s klasickými džínsami ako aj s elegantnými kancelárskymi šatami s dlhými rukávmi.

Dámske kožené výrobky: dámske peňaženky

Aká by mala byť ideálna peňaženka? Elegantná, odolná a priestranná. Hoci aj na vzhľade záleží, pri výbere peňaženky sa oplatí venovať pozornosť predovšetkým materiálom, z ktorých je vyrobená. Najlepšou voľbou bude prírodná alebo ekologická koža. Veľký význam má aj spôsob zapínania. Väčšina dám sa rozhodne pre peňaženku vybavenú zipsom, ktorý sa dá ľahko otvoriť a zapnúť. Pri výbere peňaženky je dôležitý najmä... interiér! Počet a typ vreciek má veľký vplyv na pohodlie pri používaní. Okrem priehradiek na bankovky a vrecka na mince na zips nesmie vo vnútri chýbať priestor na kreditné karty, doklady alebo klubové karty oprávňujúce na zľavy v obchodoch alebo reštauráciách. V obchode Filippo nájdete peňaženky, ktoré splnia očakávania aj tých najnáročnejších žien.

Dámska kožená galantéria na darček

Peňaženky, batohy a kabelky patria medzi najčastejšie vyberané výrobky na darček. Kožené výrobky sú nápadom na funkčný a zároveň elegantný darček k narodeninám, výročiu svadby alebo Vianociam. Ponúkame široký sortiment výrobkov, ktoré oslovia ženy všetkých vekových kategórií, či už si vyberú ležérne alebo elegantné oblečenie a doplnky.

pixel