Uložiť do nákupného zoznamu
Vytvorenie nového nákupného zoznamu

Trekingová obuv

počet produktov: 1
Účel

Trekingová obuv

počet produktov:1

Pánske trekingové topánky do hôr a na každodenné aktivity

Trekingové topánky sú nevyhnutnou súčasťou výbavy každého milovníka outdoorových aktivít. Plánujete si kúpiť horské topánky, ktoré budú fungovať aj v náročných podmienkach? Alebo hľadáte obuv s outdoorovým charakterom na každodenné aktivity? Ponúkame široký sortiment trekingovej obuvi na každodenné aj príležitostné použitie. Zaručujeme vysokú kvalitu spracovania, odolnosť a vysoký komfort. Okrem obuvi podpísanej našou vlastnou značkou si v obchode Filippo objednáte aj pánsku trekingovú obuv od medzinárodne obľúbenej značky McKey. Užite si rýchle a pohodlné nakupovanie online!

Pánske trekové topánky na outdoorové aktivity - základom je solídne spracovanie!

Pánske trekové topánky sú nepostrádateľnou súčasťou výbavy pri turistike a trekingu v horách. Vďaka svojej špeciálnej konštrukcii zaisťujú bezpečnosť a pohodlie v akýchkoľvek, aj tých najnáročnejších podmienkach. V našej ponuke nájdete pánsku trekingovú obuv vyrobenú z vysokokvalitných materiálov, ideálnu na dlhé a náročné výpravy. Poďme sa na ne pozrieť bližšie!

  • Vonkajší materiál

Vonkajšiu časť trekingovej obuvi tvorí prírodná alebo ekokoža. Prírodná koža je materiál, ktorý sa vyznačuje vysokou pružnosťou a odolnosťou. Správne naimpregnovaná pred prvým použitím a správne ošetrovaná zostane v dobrom stave po mnoho rokov. Alternatívou k prírodnej koži je ekologická koža, ktorá sa vyznačuje vynikajúcou odolnosťou voči vlhkosti a mechanickému poškodeniu.

  • Materiál stielky

Pánska treková obuv je podšitá paropriepustnou a na dotyk príjemnou tkaninou. Vďaka tomu odvádzajú vlhkosť smerom von, čím zabraňujú nadmernému poteniu nôh a zápachu.

  • Podrážka

Pri výbere pánskej obuvi na outdoorové aktivity treba venovať osobitnú pozornosť podrážke. V horských topánkach Filippo a McKey je podrážka vyrobená z odolného plastu, ktorý chráni pred vlhkosťou a je odolný voči mechanickému poškodeniu. Vhodne tvarované drážky v obuvi prispievajú k lepšej priľnavosti k zemi a zabraňujú náhodnému pošmyknutiu na mokrom povrchu. Konštruktéri trekingovej obuvi dbajú na to, aby každý komponent čo najlepšie plnil svoj účel. Dobre tvarovaná podrážka skvele tlmí nárazy a minimalizuje nepohodlie pri chôdzi po nerovnom teréne. Pánska treková obuv sa vyznačuje turistickou odolnosťou. Výborne fungujú v náročnom teréne a v rôznych poveternostných podmienkach. Sú navrhnuté tak, aby vykazovali maximálnu odolnosť voči vode a zároveň zvyšovali cirkuláciu vzduchu. Ak sa nechystáte do náročného terénu, potom je určite lepšie zvoliť ľahšiu obuv, ako sú napríklad pánske sandále, pretože budú oveľa lepšie fungovať počas teplých dní a na jednoduchších trasách.

Pánska treková obuv na všetky ročné obdobia

  • Pánska letná trekingová obuv

Trekingovú obuv na leto nájdete v obchode Filippo v dvoch variantoch. Okrem topánok s vysokým zvrškom, ktorý chráni členok, ponúkame aj o niečo ľahšie topánky s nízkym zvrškom, ktoré sa budú dobre hodiť na každodenné, menej náročné aktivity.

  • Pánska zimná treková obuv

Pánske zimné trekingové topánky majú vyšší zvršok a dodatočné zateplenie vo vnútri topánky, ktoré udrží nohy v teple aj počas dlhých hodín používania. Dobre fungujú ako módna alternatíva k topánkam, ako sú pánske čižmy alebo pánske poltopánky.

Trekingové topánky na leto a zimu sú k dispozícii v širokej škále farebných variantov. Najobľúbenejšie sú čierne, sivé, hnedé a zelené topánky, ktoré sa hodia k funkčnému oblečeniu aj k bežným kúskom šatníka. Topánky v tmavej farbe sa oveľa ľahšie udržiavajú v čistote.

Objednajte si pánske turistické topánky online

Neradi chodíte do obchodov? Pracujete v nezvyčajnom pracovnom čase, ktorý vám sťažuje návštevu kamenného obchodu? Kúpte si pánske turistické topánky online. Vyberte si veľkosť (venujte pozornosť aj dĺžke stielky), poslednú, farbu a strih. Ak chcete urýchliť proces objednávania, použite filtre, ktoré nájdete nad produktmi. Chcete sa uistiť, že topánky spĺňajú vaše očakávania? Máte až 30 dní na ich výmenu alebo vrátenie!

pixel