Uložiť do nákupného zoznamu
Vytvorenie nového nákupného zoznamu

Snehové topánky

počet produktov: 1

Snehové topánky

počet produktov:1

Dámske snehule - módna a pohodlná obuv na zimu

Snehule sú najteplejším typom dámskej obuvi. Sú určené do drsných klimatických podmienok a nepriaznivého počasia. Niektoré modely pripomínajú topánky, v ktorých... Neil Armstrong pristál na Mesiaci. Práve modely s kozmickým dizajnom si získali srdcia žien na celom svete a ovládli ulice najväčších svetových metropol.

Niekedy husté sneženie sťažuje pohyb v čižmách alebo klasických topánkach na podpätku. Oplatí sa mať v šatníku špeciálnu obuv, v ktorej môžete ísť na dlhú zimnú prechádzku so psom alebo sa na chvíľu cítiť ako dieťa, sánkovať sa z kopca alebo jazdiť na jablku. V obchode Filippo nájdete široký výber módnej zimnej obuvi v najobľúbenejších dámskych veľkostiach. Okrem snehuliakov s kovovým leskom ponúkame aj zimné topánky z mikrovlákna so semišovou štruktúrou, ktoré sa hodia k trochu elegantnejším štýlom.

Dámske snehové topánky s flísovou podšívkou

Popri čižmách sú snehové topánky najobľúbenejším typom obuvi na zimu. Sú ideálne na chladné zimné dni, keď teplota klesá pod nulu. Mäkká umelá kožušina chráni vaše nohy pred chladom a zároveň vyzerá skvele. Skvele vyzerajú s páperovou bundou alebo kabátom.

Popri čižmách sú snehule najobľúbenejším typom obuvi na zimu. Sú ideálne na chladné zimné dni, keď teplota klesá pod nulu. Mäkká umelá kožušina chráni nohy pred chladom a zároveň vyzerá skvele. Skvele vyzerajú s páperovou bundou alebo kabátom.

Dámske snehule, ktoré nájdete v obchode Filippo, majú hrubú podrážku z kvalitného plastu, ktorá chráni vnútro pred zatekaním a zabraňuje náhodnému pošmyknutiu na zľadovatenom povrchu.

Najzaujímavejšie štýly so snehovými topánkami

Snehule sú vhodné nielen na zimné prechádzky po zasnežených poliach a lesných cestách. Sú obuvou, ktorú si vyberajú ženy vo veľkých európskych a svetových mestách. K čomu sa hodia? V prvom rade k bežným kúskom oblečenia. Dámske snehule sú o niečo objemnejšie ako čižmy. Skvele vyzerajú s klasickými úzkymi džínsami alebo zateplenými legínami. Doplňte ich kašmírovým svetrom do polovice stehien alebo vlneným rolákom a máte zimný look!

A čo trochu elegantnejšie kúsky? Nič vám nebráni skombinovať klasické kožušinové dámske snehule s vašimi obľúbenými šatami alebo sukňou. Nezabudnite však na hrubšie pančuchy, ako sú flísové alebo vlnené návleky na nohy.

Objednajte si módne a pohodlné snehule v obchode Filippo!

Hľadáte topánky, ktoré vydržia náročné poveternostné podmienky? Dámske zateplené snehové čižmy sa osvedčia počas dlhých prechádzok v zimnom počasí a poskytnú vašim nohám ten správny tepelný komfort. Dámske snehové čižmy sú k dispozícii v rôznych farbách vrátane odtieňov čiernej, béžovej a metalickej sivej. Sú vyrobené z materiálov, ktoré sa ľahko udržiavajú v čistote. Vysoký zvršok, hrubá podrážka a dodatočná izolácia v podobe kožušiny chránia nohy pred zápornými teplotami, čím zabezpečujú pohodlie aj v nepriaznivých podmienkach. Snehové topánky sú k dispozícii v dvoch verziách s viazaním alebo bez neho. Dámske snehové topánky v metalických farbách sú v posledných sezónach veľmi obľúbené. Kozmický vzhľad doplňte nadrozmernou páperovou zimnou bundou s kapucňou.

 

 

pixel