Uložiť do nákupného zoznamu
Vytvorenie nového nákupného zoznamu

Topánky na platforme

počet produktov: 233
Cena
-
Farba
Vonkajší materiál
Typ podpätku
Zateplenie

Topánky na platforme

počet produktov:233

Poltopánky sú skvelou obuvou na prechodné obdobie a chladnejšie dni. Ich výhodou je zabudovaný zvršok, ktorý zaručuje dostatočný tepelný komfort. Takáto obuv je o niečo elegantnejšia ako športová obuv, ale poskytuje podobnú úroveň pohodlia. Na druhej strane topánky na platforme sú riešením, ktoré vám umožní dodatočne dosiahnuť efekt zvýšenia a zoštíhlenia vašej siluety bez toho, aby ste museli nosiť vysoké podpätky, ktoré nie sú najpohodlnejšie (niektorí ľudia by ich nemali nosiť zo zdravotných dôvodov). Preto sa oplatí vybaviť sa topánkami na platforme, aby ste si ich mohli obuť, keď sa naskytne vhodná príležitosť.

Topánky na platforme - vlastnosti

Hlavnou charakteristikou topánok na platforme je samozrejme tvar podrážky. Je hrubšia ako zvyčajne, vďaka čomu plní aj úlohu podpätku a spôsobuje, že osoba, ktorá má takúto obuv, vyzerá vyššia. Veľmi veľkou výhodou tohto riešenia je pohodlie. Hrubá podrážka stabilizuje chodidlo, takže nemusíte vynaložiť toľko úsilia na udržanie rovnováhy ako v topánkach na vysokom podpätku. Platforma môže byť po celom obvode rovnako vysoká alebo vhodne tvarovaná, aby sa zachoval anatomický tvar chodidla, alebo aby poskytovala dodatočnú výšku na maximalizáciu zoštíhľujúceho efektu. Elegantné topánky na platforme preto nahradia podpätky - nízke aj mierne vyššie Efekt môže dosiahnuť niekoľko alebo aj niekoľko centimetrov, všetko závisí od výrobku. Zabudovaný zvršok dodatočne spevňuje chodidlo, čo znamená, že dámska obuv na platforme sa osvedčí aj počas dní, ktoré zahŕňajú veľa chôdze. Takáto obuv umožňuje rýchlu chôdzu alebo dokonca beh, hoci tí, ktorí plánujú športové aktivity, určite urobia lepšie, ak si vyberú obuv na to špeciálne určenú. Okrem toho treba spomenúť, že sa nemusíte obávať, že sa do nich dostane vlhkosť, takže ich môžete nosiť prakticky bez ohľadu na poveternostné podmienky. Dizajn je tiež nezanedbateľným faktorom pri výbere dámskej obuvi na platforme. K dispozícii sú elegantnejšie aj športové modely. V závislosti od vašich priorít sa môžete rozhodnúť pre čierne šnurovacie topánky s prackou alebo parádne ružové tenisky, keďže v oboch prípadoch ide o topánky na vysokej platforme. Určite sa však budú páčiť tým, ktorí majú trochu iný vkus.

Dámske topánky na platforme - čo si k nim obliecť?

Dámske topánky na vysokej platforme môžu byť súčasťou širokej škály outfitov. Najlepšie sa hodia na prechodné obdobia, ako je jeseň a jar, pretože vtedy poskytujú optimálny tepelný komfort. V niektorých situáciách ich však možno nosiť aj v zime alebo v lete. Elegantné modely skombinujte s rôznymi šatami, sukňami a nohavicami, ako sú džínsy alebo pleteniny. Dobre budú vyzerať aj s elegantnými blúzkami a svetrami. Možno z nich vytvoriť elegantné komplety a funkčné smart-casual looky a niekedy aj elegantné zostavy, ktoré sú vhodné na špeciálne príležitosti. Športovejšie modely budú vyzerať dobre s ležérnym, neformálnym oblečením, ako sú rôzne teplákové súpravy. Môžete si tiež obliecť džínsy a vzhľad doplniť športovou bundou, napríklad bundou typu bomber. Takéto kombinácie sa v poslednom čase stali veľmi obľúbenými, a to aj z dôvodu zmien životného štýlu spôsobených prechodom niektorých kancelárskych pracovníkov na prácu na diaľku. Športové oblečenie a obuv sú jednoducho pohodlné; ak nemusíte denne dodržiavať dress code, vyberte si teplákovú súpravu a skombinujte ju s perfektnou, pohodlnou obuvou.

Dámske topánky na platforme - na čo si dať pozor?

Pred kúpou dámskych topánok na platforme zvážte, za akých okolností ich plánujete nosiť. Záleží vám viac na elegantnom vzhľade, alebo možno na dokonalom pohodlí pri nosení? Pre kvalitu používania je dôležitý materiál konštrukcie. Najlepšie je vybrať si topánky z kože, pretože ide o prírodnú, ekologickú surovinu, ktorá zabezpečuje dostatočnú cirkuláciu vzduchu. Dôležitý je aj dizajn. Existuje veľké množstvo strihov dámskych topánok na platforme. Nájdete medzi nimi tenisky pripomínajúce mokasíny, ktoré sa nasúvajú na nohu, ale aj šnurovacie modely, ako sú dámske tenisky alebo dámske tenisky. Veľa závisí aj od farby a povrchovej úpravy obuvi. V obchode Filippo si môžete kúpiť čierne, sivé, hnedé, béžové, biele, strieborné, zlaté, ružové, bordové, červené a tmavomodré poltopánky. Nájdete medzi nimi aj také, ktoré sú kombináciou týchto farieb. Poltopánky sú tiež často zaujímavo zdobené rôznymi aplikáciami, ako sú pracky, strapce, mašle, lesklé aplikácie a ažurové vložky. Po konečnom výbere je, samozrejme, veľmi dôležité skontrolovať, či je tento konkrétny model obuvi v obchode dostupný v správnej veľkosti, pretože len takáto obuv je vhodná na chôdzu.

Dámske platformy - ako nakúpiť v obchode Filippo?

Na našej webovej stránke si môžete pozrieť všetky modely dámskej obuvi na platforme, ktoré sú k dispozícii v našej ponuke. Vďaka prehľadnému rozdeleniu do kategórií, kvalitným fotografiám a presným popisom získate všetky potrebné informácie o topánkach, o ktoré máte záujem, ešte pred začatím transakcie. Po výbere vám intuitívny nákupný panel umožní rýchlo zaplatiť online a objednaný tovar vám bude zaslaný na uvedenú adresu. Nakupovanie online šetrí čas, ktorý sa tradične trávi najprv cestou do obchodu a potom tam hľadaním vhodného tovaru. Tí, ktorí túto činnosť nemajú radi alebo na ňu jednoducho nemajú čas, určite ocenia možnosť prezerať si sortiment na obrazovke monitora. Tí, ktorí sa o módu obzvlášť zaujímajú, môžu vďaka online nakupovaniu porovnávať sortiment aj v mnohých ohľadoch bez rizika, že by im unikol nejaký obzvlášť zaujímavý výrobok. Topánky na veľkej platforme v obchode Filippo sú skutočnou lahôdkou pre všetkých módnych nadšencov!

pixel