Uložiť do nákupného zoznamu
Vytvorenie nového nákupného zoznamu

Ako nosiť nohavice s členkovými topánkami? Nerobte tieto chyby

2023-12-22

Nohavice sú najčastejšie vyberaným kusom oblečenia žien a tvoria základ pre každodenný styling. V spoločnostiach s dress code sú obľúbené cigaretové nohavice, zatiaľ čo v miestach, kde nie sú prísne pravidlá obliekania, sa vo všeobecnosti preferujú džínsy. Na chladnejšie dni radi volíme dámske členkové čižmy a čižmy. Bohužiaľ, tento typ obuvi často spôsobuje ťažkosti pri stylingu. Ako nosiť nohavice s členkovými topánkami? Používaním našich tipov sa vyhnete najčastejším chybám

Aké nohavice sa hodia k členkovým čižmám?

Pravdepodobne si mnohí z nás s príchodom jesene kladú otázku: aké nohavice nosiť s topánkami? dĺžka po členky sa hodí najlepšie?. Našťastie veľa modelov prejde testom, pokiaľ ide o tento typ obuvi. Výberom položky dámske topánky na jeseň, pozor na ich zvršok. Kovbojské čižmy sa hodia k vypasovaným nohaviciam. Nohy úzkych džínsov vložte do topánky. Dámske členkové čižmy je dobré zvoliť v odtieni džínsov, aby ste si opticky predĺžili nohy. Žiaľ, už niekoľko sezón obľúbené kovbojské čižmy nebudú dobre ladiť so zvonovými, resp. Švédi. Spomínané jesenné topánky majú zvršok príliš široký na to, aby sa zmestil pod nohu nohavíc. Zároveň sú také úzke, že hrubú vrstvu nohavíc do nich nevieme esteticky naaranžovať.

Široké nohavice – ako ich zladiť s členkovými topánkami?

Ako nosiť nohavice s členkovými čižmami, ak si vyberáme zvonové nohavice, palazzo alebo šišky ? dámske čižmy s vypasovaným zvrškom. Tieto majú široké uplatnenie. Môžeme do nich vložiť bužírky, dôležité je, aby mali trochu voľnosť, je tu aj možnosť schovať ich pod nohu. Ak sa pýtate, ako nosiť členkové čižmy ako nízka žena, odporúčame vám jednoduchý módny trik. Zvoľte jesenné členkové čižmy na vysokom opätku s vypasovaným zvrškom a Švédky alebo culottes.Topánku zakryjú široké nohavice. Takto vytvoríte dlhšiu vertikálnu líniu, ktorá vám opticky predĺži postavu a pridá vám pár centimetrov na výške.

Nohavice s rovnými nohavicami sťažujú výber topánok na jeseň

Ako nosiť nohavice s členkovými topánkami? Nepochybne by ste si mali vybrať ten správny model. Neodporúčame rovné nohavice. Je príliš široká na to, aby sa dala schovať do čižiem, no zároveň dostatočne úzka, aby sme ju na jeseň nemohli zakryť topánkami. Aj keď si vyberieme kovbojské čižmy a pokúsime sa prebytočný materiál nejako usporiadať, môžeme získať nevzhľadný efekt pokrčeného materiálu.

Ako nosiť nohavice s členkovými topánkami?

Na jeseň je jedným z najčastejšie vyhľadávaných módnych výrazov:členkové čižmy ako nosiť . Nečudo, veď tento typ prechodných topánok je nielen mimoriadne pohodlný, ale umožňuje vytvárať aj zaujímavé štýly, ktoré sa líšia charakterom. Zatiaľ čo prakticky každá jesenná členková obuv vyzerá dobre v kombinácii s pančuchovými nohavicami a šatami, pri nohaviciach treba byť opatrný. Nie každý štýl sa dá ľahko hrať. Venujte pozornosť tomu, či kombináciou konkrétnych modelov nohavíc s konkrétnymi členkovými topánkami poskytnete nohám ochranu pred chladom. V posledných rokoch sú veľmi módne džínsy v dĺžke 7/8, ako aj 3/4 nohavice a midi nohavice. Tie sú skvelé v teplejších dňoch, pretože členok je jednou z najštíhlejších častí nášho tela. Výsledkom je, že jej odhaľovaním opticky zoštíhlime nohy. Jesenné čižmy s relatívne krátkym zvrškom v kombinácii so 7/8 nohavicami však môžu pôsobiť dosť karikatúrne, keď je medzi nimi pásik holej kože. Ak sa rozhodneme pre midi nohavice, oplatí sa obliecť si pančušky v rovnakej farbe ako kožené topánky a zvoliť vyvýšené topánky. Vďaka tomu si nielen opticky neskrátime nohy, ale ani neprechladneme a v dôsledku toho sa vyhneme prechladnutiu

Ako si opticky predĺžiť nohy nosením členkových topánok?

Už vieme, že dĺžka nohavíc je dôležitá a vďaka úzkym nohaviciam bude každá členková obuv dokonale fungovať. Ak stále rozmýšľate, ako nosiť nohavice s členkovými topánkami, máme pre vás ďalší originálny návrh. Nič vám nebráni skombinovať dámske jesenné topánky so šortkami.Stačí si pod krátke šortky obliecť pančušky primeranej hrúbky a získate hrejivý styling. Krátke šortky výrazne odhaľujú tie dlhé.Na umocnenie tohto efektu zvoľte topánky na vysokom opätku alebo kliny. Dôležité však je, aby mali rovnakú farbu ako pančuchové nohavice. Topánky na platforme sú pohodlnejšie ako členkové čižmy na vysokom opätku, navyše zoštíhlia postavu a opticky predĺžia nohy.

Modely módnych členkových topánok, ktoré sa dajú zladiť ku každému štýlu

Ako sa nazývajú vysoké topánky? To, že ide o členkové čižmy, už asi viete. Tieto však majú veľmi často odlišné zvršky. Môže byť pomerne tesný a tesný, ale aj široký. Čižmy s úzkym zvrškom, neutrálnou farbou a vyrobené z hladkej lícovej kože majú najširšie možnosti využitia. Skombinujeme ich ako s elegantnými cigaretovými nohavicami, tak aj s ležérnymi džínsami. Plaché topánky, ako napríklad Chelsea boots, si zaslúžia osobitnú pozornosť. Tie majú na bokoch elastické pásiky, ktoré umožňujú zvršku prispôsobiť sa šírke členku. Chelsea čižmy sa vyznačujú skvelým komfortom nosenia. Môžu to byť topánky zo semišu aj z najkvalitnejšej kože, pričom v tomto prípade hrá kľúčovú úlohu strih.

Najčastejšie chyby pri stylingu s členkovými topánkami

Teraz už viete, ako nosiť nohavice s členkovými topánkami. Teraz uvedieme niektoré bežné chyby, aby sme vás pred nimi zachránili. Prvou z nich sú priliehavé dámske členkové čižmy, ktoré vyčnievajú z farby nohavíc. Takto vizuálne skrátime nohy. Druhá sa týka výberu nevhodných topánok vo vzťahu k dĺžke nôh. Široké nohavice sú často dlhšie, s výnimkou culottes a palazzos, pretože sú určené na zakrytie členkových topánok. Ak však zvolíme ploché topánky, budeme ich nohy ťahať po ulici. Otreťou, celkom častou chybou je vyhrnutie nohavíc a ich zatlačenie do čižiem. Takto získame len konvexný prvok, ktorý sa nám krčí a pod zvrškom odstáva.

Ako zaviazať členkové topánky?

Jesenné členkové topánky často obsahujú šnúrky. Ako ich uviazať, aby vyzerali zaujímavo a módne? V prípade trochu dlhších ich môžeme viackrát obtočiť okolo zvršku. Ide o metódu prevzatú zo stylingu tenisiek. Keď majú šnúrky vhodnú dĺžku, prevlečieme ich cez otvory alebo zaoblené kovové háčiky a potom ich zaviažeme v hornej časti zvršku, čím vytvoríme estetickú mašľu.

Styling s členkovými topánkami – príklad módneho setu

Jesenné štýly s členkovými čižmami majú mnoho pomenovaní. Ako vytvoriť zaujímavý outfit s nohavicami? Odporúčame obliecť si šortky alebo zvonové nohavice a pod ne ladiť členkové čižmy na vysokom opätku. Široké nohavice môžu rozšíriť siluetu, takže aby ste zachovali jej správne proporcie, mali by ste si obliecť tesný kašmírový rolák a potom ho zastrčiť do džínsov v úrovni pása. Najlepšie je na celý look prehodiť štýlový vlnený kabát. Teraz, keď viete, ako nosiť nohavice s členkovými topánkami, určite vytvoríte veľa zaujímavých outfitov.

Prečítajte si tiež:

Odporúčané stránky

pixel