Uložiť do nákupného zoznamu
Vytvorenie nového nákupného zoznamu

O firme

Centrala firmy Filippo

Začiatky značky Filippo siahajú do roku 1990.Tridsaťročná história sa začala jedným výletom, bláznivým rozhodnutím a túžbou mať malý obchod a rozvinula sa do najväčšieho veľkoobchodu s obuvou a taškami v severnom Poľsku, siete kamenných predajní a e-shopu. Spolupracujeme s viac ako stovkou obchodných partnerov po celej krajine a rozširujeme predaj aj na zahraničné trhy.

Dnes je Filippo dobre etablovanou poľskou značkou, ktorá ponúka najmä koženú obuv a tašky. Zameriavame sa na funkčnosť a pohodlie a uspokojujeme zákazníkov s rôznym vkusom. Ako značka obuvi sa zameriavame na vyhľadávanie nových trendov a nezabúdame ani na klasické vzory. Väčšina našich modelov je vyrobená z prírodnej kože, takže máte zaručenú trvanlivosť a kvalitu.

Buty Filippo

Kolekcie navrhujeme na rok dopredu. Aby sme uspokojili vkus našich zákazníkov pre komfort a aktuálny dizajn, zúčastňujeme sa medzinárodných veľtrhov a cestujeme za novou inšpiráciou. Naša činnosť sa uskutočňuje dvoma spôsobmi. Okrem siete kamenných predajní a internetového obchodu pôsobíme aj ako veľkoobchod.

Pravidelne organizujeme prehliadky nových modelov, ktoré okrem nášho showroomu v Gdansku prezentujeme aj na veľtrhoch obuvi.
Filippo záleží na ľuďoch. Stratégiu značky by nebolo možné realizovať bez zapojenia celého tímu.

Showroom FIlippo
pixel